Baby Train

Ciuchcia została specjalnie zaprojektowana z myślą o najmłodszych, umożliwiając im niezapomniane przeżycia. Zestaw składa się z lokomotywy oraz jednego wagonu, w każdej z tych części może usiąść dziecko. Zabawka występuje w dwóch wersjach wymiarowych: z torami o wymiarach 5 x 3 m, lub 8 x 3 m. Jest operowana przy pomocy elektronicznego kasownika, lub pilota w zależności od preferencji klienta. Zabawka nadaje się do użytku zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 50 cm
Długość: 115 cm
Waga: 70 kg

Batmobile

Nie ma już ucieczki dla bandytów! Prosto z Gotham City Batman - legendarny superbohater w masce, kontynuuje swoją walkę przeciwko złu! Podczas ekscytującej jazdy Batmobilem, przy dźwiękach dynamicznej muzyki oraz błyskach kolorowych lamp, dziecko towarzyszy swojemu bohaterowi w pogoni za przestępcami.

Wysokość: 128 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 147 cm
Waga: 80 kg

Canyon Escape

Przyłącz się do Kojota w szalonej pogoni za Strusiem Pędziwiatrem! Najnowsza produkcja LOONEY TUNES od Cogan’a, pozwala dzieciom uczestniczyć w najsłynniejszym pościgu spośród wszystkich kreskówek. Bujak działa, jak drezyna – Kojot porusza w górę i dół ławeczką, na której siedzi dziecko, a jednocześnie przesuwa pojazd w przód i tył, co tym samym powoduje przemieszczanie się po torach. Niesamowite przeżycie i atrakcja dla najmłodszych!

Wysokość: 134 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 139 cm
Waga: 118 kg

Cavallo Pony

Dzięki tej zabawce każde dziecko będzie mogło przenieść się w niezapomnianą przejażdżkę na wierzchowcu przez równiny Dzikiego Zachodu. Koń wykonany jest bardzo realistycznie w przyciągającej uwagę kolorystyce, zaś jego duży rozmiar sprawia, że jest ona idealną zabawką nie tylko dla najmłodszych dzieci, ale także dla starszych. Dziecko przy pomocy lejc może przyspieszać i zwalniać pęd zabawki.

Wysokość: 140 cm
Szerokość: 90 cm
Długość: 186 cm
Waga: 105 kg

Crazy Glider

Crazy Glider sprawia wrażenie dużej gabarytowo maszyny, ale jej wymiary zostały na tyle wyważone i zredukowane, aby stworzyć jak najbardziej kompaktowy produkt. Zabawka imituje lot spadochronem – powoli wznosi dziecko do góry, a następnie delikatnie bujając się opada na dół.

Zabawka mimo wznoszenia się na dużą wysokość jest bardzo bezpieczna. Siedzenie wyposażone zostało w pasy bezpieczeństwa, a w podłodze zostały umieszczone specjalne czujniki, których zadaniem jest zatrzymanie pracy maszyny w przypadku próby zejścia dziecka z zabawki, lub próby wejścia na zabawkę innego dziecka podczas trwania jazdy. Użycie umieszczonych na zabawce przycisków STOP oraz RESET umożliwia kolejno zatrzymanie oraz zwolnienie ruchu siedziska, bez utraty gry.

Wysokość: 215 cm
Szerokość: 125 cm
Długość: 90 cm
Waga: 160 kg