Fast Track Sam

Najbardziej popularny cymbergaj hiszpańskiej firmy SAM Billards. Solidnie wykonany metalowy blat oraz świetny nawiew sprawiają iż, jest to jeden z najlepiej grywalnych cymbergajów na rynku.

Magic Air Hockey firmy WIK

Dzięki obniżonemu polu gry (zastosowano nogi niższe niż w standardowych cymbergajach) oraz jego optymalnie dobranym wymiarom nawet najmniejsze dzieci świetnie sobie radzą z grą.

 Magic ma kolorowy i przyjazny dziecku design, który przyciąga uwagę najmłodszych graczy.

Shark Air Hockey firmy WIK

Pierwszy w 100% wodoodporny air hockey. Doskonale sprawdza się przez cały rok. Nie wymaga żadnego zadaszenia. Nawet gdy urządzenie ustawione jest wewnątrz budynku nietrudno zauważyć zalety płynące z faktu, iż jest wodoodporne. Właściciele lokali i operatorzy nie muszą już martwić się o rozlane napoje, które mogą uszkodzić sprzęt. Rozbudowany software pozwala na wgrywanie własnych melodii, zapowiedzi i sygnałów, a zintegrowany system suszenia w łatwy i szybki sposób umożliwia odprowadzenie wilgoci z urządzenia.

Skate Air Hockey firmy WIK

Dzięki innowacyjnym technologiom zastosowanym przy jego produkcji, urządzenie może być użytkowane na zewnątrz praktycznie przez cały rok. Nawet, jeżeli użytkowanie automatu na zewnątrz nie jest planowane, jego wodoodporność może przydać się również pod zadaszeniem, ponieważ chroni urządzenie przed awarią spowodowaną zalaniem napojem. Unikalny kształt blatu wpływa na szybkość gry i gwarantuje świetną zabawę. Rozbudowany software pozwala na wgrywanie własnych melodii, zapowiedzi i sygnałów, a zintegrowany system suszenia w łatwy i szybki sposób umożliwia odprowadzenie wilgoci z urządzenia.