O firmie

Firma „Joker” jest jednym z największych przedsiębiorstw w branży automatów rozrywkowych w Polsce. Jesteśmy zarówno importerem, eksporterem, jak i dystrybutorem automatów rozrywkowych. Na rynku europejskim działamy już od ponad 25 lat. Specjalizujemy się w obsłudze zabawek bujanych dla dzieci oraz maszyn rozrywkowych. Nasza firma może pochwalić się współpracą z wieloma światowymi gigantami z branży, dzięki czemu dysponujemy bogatą ofertą najnowocześniejszych i różnorodnych maszyn. Na rynku polskim jesteśmy wyłącznym przedstawicielem włoskiej firmy „COGAN Kiddie Rides”, produkującej najbardziej ekskluzywne zabawki bujane na świecie. Mamy również podpisane umowy licencyjne z takimi światowymi potęgami branży zabawkowej jak Sanrio – twórcą kultowej i rozpoznawalnej na całym świecie marki Hello Kitty, a także z firmą Warner Bros. Dzięki temu oferowane przez nas maszyny są zgodne z najnowszymi trendami oraz spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma prowadzi kilkanaście kompleksowo wyposażonych salonów gier zlokalizowanych sezonowo w kurortach wypoczynkowych nad morzem. Prowadzimy także wieloletnią współpracę z kilkoma galeriami handlowymi na terenie naszego kraju, z salami zabaw oraz centrami rozrywki.

Największym atutem naszej firmy jest posiadanie rozbudowanego zaplecza dla automatów rozrywkowych. Dokonujemy również wymiany starych monitorów na nowe monitory LCD. serwisowego, dzięki czemu jako nieliczni w kraju oferujemy pełen zakres serwisu.