ATV Track

Jedyny prawdziwy symulator jazdy na Quadzie na rynku. Maszyna składa się z monitora oraz Quada prawdziwych rozmiarów. Quad posiada wbudowane 2 silniki które bujają nim idealnie odwzorowując zachowanie pojazdu w grze.

Dirty Drivin od Raw Thrills

Wyjątkowo energiczna gra łącząca ze sobą symulator samochodowy z walką. Niesamowite oraz różnorodne bronie jak i wspaniałe lokalizacje czynią ją jednym z ciekawszych tytułów na rynku.

Fast & Furious SuperCars

Kolejna część kultowego symulatora opartego na filmie Fast & Furious. Maszyna dostępna na monitorach LCD o przekątnych 32” oraz 42” . Gra umożliwia klientom tunningowanie samochodów oraz zapisywanie gry . Nowa część zawiera 27 tras oraz 10 zupełnie nowych samochodów.

Fast & Furious

Kultowy symulator oparty na filmie Fast & Furious. Gra umożliwia klientom tunningowanie samochodów oraz zapisywanie gry. Wyjątkowa grywalność oraz duża dynamika gry, sprawiają iż jest to jeden z najlepszych tytułów na rynku.

Fast & Furious Drift

Druga część jednego z najlepszych symulatorów samochodowych na rynku. Nowa gra obejmuje 12 nowych samochodów i przenosi graczy do Japonii, gdzie mogą ścigać się na 7 egzotycznych trasach. Gra umożliwia klientom tunningowanie samochodów oraz zapisywanie gry.

Fast and Furious Super Bikes

Wyjątkowy oparty na serii Fast and Furious symulator jazdy motorem. Gra umożliwia klientom tunningowanie wybranych przez nich motorów oraz zapisywanie gry. Wyjątkowa grywalność oraz duża dynamika gry, sprawiają iż jest to jeden z najlepszych tytułów na rynku.

Nascar Racing Delux Edition

Gra umożliwia udział w największych wyścigach Ameryki serii Nascar. Gra posiada oryginalną licencje Nascar, dzięki czemu można w niej wybierać prawdziwych zawodników oraz ich auta. Wszystkie użyte trasy idealnie odwzorowują prawdziwe tory. Piękne wykonanie oraz realistyczna grafika na 42” monitorze LCD, sprawiają iż, jest to jedna z najlepszych maszyn wśród symulatorów.

Out Run 2

Jedna z niewielu gier na rynku posiadająca oryginalną licencję Ferrari. Gra pozwala nam usiąść za kierownicą takich kultowych Ferrari jak Enzo czy też GTO. Rozgrywka oferuje ponadto trzy różna tryby od zwykłego wyścigu, przez jazdę na czas aż po wykonywanie misji zleconych przez pasażerkę naszego auta.

Fast and Furious Super Bikes 2

Kolejna część kultowego symulatora jazdy motorem opartego na serii Fast and Furious. Gra umożliwia klientom tunningowanie wybranych przez nich motorów oraz zapisywanie gry. Gra zwiera 9 nowych postaci oraz 12 motorów do wyboru. Nowy trasy ulokowane są w różnych zakątkach świata od Paryża aż po Tajlandie. Wyjątkowa grywalność oraz duża dynamika gry, sprawiają iż jest to jeden z najlepszych tytułów na rynku.