Transformers 60" LCD

HIT NADCHODZĄCEGO SEZONU !!! Strzelanka oparta na kultowej serii filmów TRANSFORMERS.

Aliens Extermination 36" Global VR

Gra oparta na kultowym filmie „Obcy”, wcielamy się w żołnierzy którzy mają odbić bazę opanowaną przez potwory. 36” ekran LCD oraz efektowne podświetlenie ledowe, sprawiają iż, gra ta będzie świetnym uzupełnieniem każdego salonu.

Aliens Extermination 36" Global VR

Gra oparta na kultowym filmie „Obcy”, wcielamy się w żołnierzy którzy mają odbić bazę opanowaną przez potwory. 36” ekran LCD oraz efektowne podświetlenie ledowe, sprawiają iż, gra ta będzie świetnym uzupełnieniem każdego salonu.

Big Buck Hunter Hd od Raw Thrills

Gra pozwala nam się wcielić w myśliwego polującego na zwierzynę w takich lokalizacjach jak Ameryka czy też Afryka. Idealny realizm oraz wspaniałe efekty gwarantują udaną rozrywkę.

Ghoust Squad Naomi

Jedna z najbardziej znanych strzelanek na maszynach. Wcielając się w żołnierzy specjalnej jednostki GHOUST wypełniamy powierzane nam misje, od uwalniania zakładników aż po odbicie prezydenckiego Air Force One.

House Of Dead 4 60" Deluxe Cabinet

Najbardziej znana seria strzelanek o Zombii powraca w nowej odsłonie. Największa wersja Deluxe posiada 60” monitor oraz wyjątkowo wykonaną kabinę. Piękna grafika oraz dbałość o detale przyciągną każdego fana serii.

Operation ghost 55" deluxe

Nowa odsłona kultowej serii o agentach specjalnej jednostki G.H.O.U.S.T . Wspaniale wykonana maszyna wyposażona w 55” monitor LED oraz ledowe oświetlanie synchronizowane z grą. Najnowsza technologia, nowe bronie oraz gadżety gwarantują godziny dobrej zabawy dla każdego gracza.

Rambo DX 60" Deluxe

Gra stworzona na 60” ekranie przenosi nas prosto do scen z najnowszego filmu Rambo. Wcielamy się w postać Johna Rambo i przechodzimy przez kolejne etapy analogicznie jak w filmie. Kolejne poziomy przerywane są autentycznymi scenami z filmu.

Terminator Salvation 42”

Kolejna gra oparta na serii kultowych filmów Terminator. Gra nawiązuje do najnowszej odsłony filmu Terminator Salvation. Piękna i wyjątkowo realistyczna grafika oraz niesamowita grywalność sprawiają iż, gra ta jest Numer Jeden każdego dobrego salonu.

Time Crisis 3 dx

Trzecia część przygód dwóch agentów starających się uratować Świat przed zagładą. Wyjątkowa gra pozwalająca graczom na wykonywanie uników przed wrogiem, za pomocą pedałów zamontowanych przy maszynie, sprawia iż jest to jeden z najlepiej sprzedających się i zarabiających tytułów.

Time Crisis 4 Deluxe

Czwarta część przygód dwóch agentów starających się uratować Świat przed zagładą. Wyjątkowa gra pozwalająca graczom na wykonywanie uników przed wrogiem, za pomocą pedałów zamontowanych przy maszynie, sprawia iż jest to jeden z najlepiej sprzedających się i zarabiających tytułów.

Virtua Cop 3 Naomi

Gra umożliwia wcielenie się w policjantów walczących z bandytami. Bardzo dobra grywalność oraz atrakcyjny wygląd, sprawiają iż, jest to bardzo ciekawy tytuł.