Boxer firmy Jakar

Siłomierz Boxer Multiplayer to uruchamiany za pomocą monet, automat siłowy mierzący moc uderzenia pięści w worek bokserski (gruszkę). Automat przeznaczonym do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Doskonale przyjął się w nadmorskich kurortach , wesołych miasteczkach, centrach rozrywki , dyskotekach, klubach, pubach i centrach handlowych. Automat rozrywkowy został zaprojektowany i zbudowany z najlepszych dostępnych na rynku materiałów części. Elementy składowe urządzenia spełniają wymagane normy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatem CE.

Dragon Punch

Maszyna wyposażona jest w dwa elektroniczne displaye, jeden wskazujący aktualnie uzyskany przez gracza wynik oraz drugi pokazujący ostatni record. Maszyna jest w 100% wodoodporna i może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz lokalu.

Dragon Punch 2

Najnowsza wersja hitu Dragon Punch.

King of the Hammer DX

Ponad 3 metrowy młot rodem z amerykańskiego Luna Parku. Młot wyposażony został w 70 ledowych światełek, ogromna i pięknie oświetlona maszyna przyciąga klientów już z daleka. Maszyna jest w 100% wodoodporna i może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz lokalu.

King of the Hammer SD

Prawie dwu i pół metrowy młot rodem z amerykańskiego Luna Parku. Młot wyposażony został w 70 ledowych światełek, ogromna i pięknie oświetlona maszyna przyciąga klientów już z daleka. Maszyna jest w 100% wodoodporna i może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz lokalu.

Thunder - King Of The Hammer II

Ponad 3 metrowy młot w najnowszym designie. Młot wyposażony został w ledowe światła imitujące uderzenie pioruna, ogromna i pięknie oświetlona maszyna przyciąga klientów już z daleka. Maszyna jest w 100% wodoodporna i może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz lokalu.