Double Race

McQueen i Złomek zapraszają do wspólnego wyścigu!

Dzieci mogą wziąć udział w szalonym wyścigu wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami z kultowego filmu Disney Cars. Ogromnym atutem zabawki jest to, że samochodziki stanowią dwa osobne bujaki z rozdzielonymi wrzutnikami na monety, dzięki czemu mogą działać zarówno wspólnie, jak i niezależnie od siebie.

Wysokość: 174 cm
Szerokość: 168 cm
Długość: 110 cm
Waga: 170 kg

Fun Copter

Ten innowacyjny helikopter porusza się płynnie w górę i w dół dzięki regulowanemu mechanizmowi, bez użycia hydrauliki. Dzięki licznym zabezpieczeniom umożliwia bezpieczną zabawę dla dzieci, które mogą „wzlecieć” ponad najwyższe drapacze chmur.

Wysokość: 170 cm
Szerokość: 87 cm
Długość: 155 cm
Waga: 120 kg

Fun House

Cogan ma zaszczyt ogłosić, iż został producentem i dystrybutorem oryginalnego Hello Kitty Fun House, najbardziej rozpoznawalnej maskotki świata Sanrio Entertainment z Japonii.

Zabawka wyróżnia się nie tylko swoimi dużymi wymiarami, ale przede wszystkim niespotykanym dotąd ruchem siodełka. Siedzisko porusza się po okręgu zarówno w kierunku wskazówek zegara, jak i przeciwnym, zaś oświetlenie ledowe zabawki jest w pełni zsynchronizowane z jej muzyką.

Siedzenie wyposażone zostało w pasy bezpieczeństwa. Ponadto w podłodze Hello Kitty Fun House zostały umieszczone czujniki, które w przypadku próby zejścia dziecka z zabawki, bądź próby wejścia na zabawkę innego dziecka podczas trwania jazdy, zatrzymają zabawkę. Użycie umieszczonych na zabawce przycisków STOP oraz RESET umożliwia kolejno zatrzymanie oraz zwolnienie ruchu siedziska bez utraty gry.

Wysokość: 215 cm
Szerokość: 100 cm
Długość: 150 cm
Waga: 180 kg

Funny Eggs

Zbieranie jajek oraz zdobywanie punktów nie jest już takie proste, gdy traktor ruszy z miejsca – gwarantowana rewelacyjna zabawa dla dzieci w każdym wieku z nowym bujakiem Funny Eggs!
Prosty i ujmujący design wzbogacony jest bogatym oświetleniem oraz efektami dźwiękowymi.

Wysokość: 173 cm
Szerokość: 95 cm
Długość: 165 cm
Waga: 180 kg

Gran Dakar

Dzięki unikatowemu mechanizmowi oraz oryginalnej kolorystyce jest to jedna z najciekawszych samochodowych zabawek. Podczas trwania jazdy dzieci mogą się poczuć, jak prawdziwi uczestnicy rajdu przez niebezpieczne pustynie. Mogą zarówno przyspieszać, jak i zwalniać ruch bujaka przy pomocy pedałów, a dzięki wbudowanemu joystickowi istnieje także możliwość lekkiego podnoszenia i opuszczania zabawki.

Wysokość: 135 cm
Szerokość: 95 cm
Długość: 165 cm
Waga: 140 kg