Grand Canyon

Realistyczne rozmiary oraz wiarygodnie odzwierciedlona scenografia zabiorą dziecko w niezapomnianą podróż po Dzikim Zachodzie. Koń porusza się w trzech różnych trybach: od chodzenia aż po galop, zaś lejce pozwalają na kilkusekundowe zatrzymanie konia w miejscu podczas trwania jazdy.

Duże okno umieszczone z przodu zabawki zawiera w sobie poruszające się postaci, w które dzieci, wcielając się w prawdziwych kowboi, mogą strzelać przy pomocy zamocowanego pistoletu. Za każdy celnie oddany strzał otrzymują punkty.

Wysokość: 200 cm
Szerokość: 100 cm
Długość: 220 cm
Waga: 150 kg

Happy Car

Cogan ma zaszczyt ogłosić, iż został producentem i dystrybutorem oryginalnego Hello Kitty Happy Car, najbardziej rozpoznawalnej maskotki Sanrio Entertainment z Japonii.

Hello Kitty Happy Car umożliwia dzieciom niezapomnianą przejażdżkę! Dziecko może zabrać w daleką podróż swoją ulubioną maskotkę Hello Kitty. Maskotka wyróżnia się swoim dużym rozmiarem oraz piękną kolorystyką. A liczne światełka oraz mrugająca deska rozdzielcza samochodziku sprawią, iż będzie to wspaniała i pełna atrakcji przygoda dla każdego dziecka.

Wysokość: 120 cm
Szerokość: 73 cm
Długość: 135 cm
Waga: 80 kg

Jungle Boat

Jungle Boat został zbudowany z myślą o najmłodszych. Podczas powolnego bujania przy akompaniamencie morskich odgłosów, dzieci mogą podziwiać zwierzęcy teatrzyk. Deska rozdzielcza zabawki posiada przyciski, z których każdy przypisany jest odpowiednio do każdego ze zwierząt, wciśniecie jednego z nich spowoduje wydanie odpowiedniego odgłosu przez dane zwierzę. Tym samym zabawka oferuje edukację poprzez zabawę dla najmniejszych dzieci, a dla starszych stanowi dużą atrakcję.

Wysokość: 161 cm
Szerokość: 75 cm
Długość: 167 cm
Waga: 120 kg

Miami

Zabawka Miami wyróżnia się nie tylko swoimi dużymi wymiarami, ale również niespotykanym dotąd ruchem siodełka. Siedzisko porusza się po okręgu zarówno w kierunku wskazówek zegara, jak i przeciwnym, zaś oświetlenie ledowe zabawki jest w pełni zsynchronizowane z jej muzyką. Zabawka charakteryzuje się żywymi i atrakcyjnymi kolorami oraz znanymi melodiami, które uatrakcyjniają spędzanie czasu.

Siedzenie wyposażone zostało w pasy bezpieczeństwa, tak aby uniemożliwić ewentualne wypadnięcie dziecka podczas jazdy. Ponadto w podłodze zostały umieszczone czujniki, które w przypadku próby zejścia dziecka, bądź próby wejścia na zabawkę innego dziecka podczas jazdy, zatrzymają zabawkę. Użycie umieszczonych na zabawce przycisków STOP oraz RESET umożliwia kolejno zatrzymanie oraz zwolnienie ruchu siedziska bez utraty gry.

Wysokość: 215 cm
Szerokość: 100 cm
Długość: 150 cm
Waga: 180 kg

Moto GPI

Zabawka Moto GPI wyróżnia się swoim sportowym designem i wyścigowym charakterem. Przy zabawce umieszczony został szeroki i duży stopień, który ułatwia dzieciom wsiadanie i zsiadanie z zabawki. Motor występuje w różnych wariantach kolorystycznych, w zależności od preferencji klienta.

Wysokość: 110 cm
Szerokość: 70 cm
Długość: 130 cm
Waga: 70 kg