Play Sub

Duża przestrzeń wewnątrz łodzi podwodnej pozwala dzieciom na przyjemne spędzanie czasu podczas ich podwodnej przygody. A dzięki atrakcyjnym rysunkom na desce rozdzielczej zabawki dzieci mogą podziwiać podwodne życie mórz i oceanów. Przezroczysty dach pozwala na lepsze doświetlenie kabiny, a także na wizualny kontakt z rodzicami.

Wysokość: 185 cm
Szerokość: 75 cm
Długość: 170 cm
Waga: 130 kg

Race Car

Zabawka imituje samochód formuły 1 zmniejszony do dziecięcych rozmiarów. Bardzo szerokie wejścia oraz dużo miejsca do siedzenia zapewnia dzieciom odpowiednią przestrzeń do zabawy. Różne efekty świetlne oraz dźwiękowe idealnie współgrają z ruchami zabawki, dzięki czemu każde dziecko może przez chwilę poczuć się, jak prawdziwy rajdowy kierowca.

Wysokość: 110 cm
Szerokość: 75 cm
Długość: 170 cm
Waga: 90 kg

Ranch Cogan

Ranch Cogan jest idealnie zminiaturyzowanym dyliżansem rodem z Dzikiego Zachodu. Zabawka posiada dwa miejsca siedzące, dzięki czemu dzieci mogą wspólnie odbyć niezapomnianą podróż przez amerykańskie stepy. Zaprzęgnięte z przodu koniki zostały wyposażone w mechanizm blokujący, w przypadku gdyby któreś z dzieci postanowiło na nich usiąść.

Wysokość: 134 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 139 cm
Waga: 118 kg

Rocket Runner

Cogan prezentuje swoją innowacyjną mini karuzelę. Ta kompaktowa karuzelka jest rekonstrukcją nigdy niekończącego się pościgu Kojota za Strusiem Pędziwiatrem. Dziecko siadając w rakiecie może poczuć się, jakby brało udział w swojej ulubionej bajce! Dodatkową atrakcją jest żywa kolorystyka oraz efekty dźwiękowe.

Wysokość: 160 cm
Szerokość: 145 cm
Długość: 145 cm
Waga: 140 kg

Royal Carousel

Najbardziej klasyczna zabawka wykonana w stylu Cogan’a: eleganckie kształty i atrakcyjna kolorystyka. Trzy małe koniki poruszają się po okręgu w rytm walca, przyciągając tym samym uwagę nie tylko najmłodszych dzieci, ale również dorosłych, przenosząc wszystkich w świat magii.

Wysokość: 320 cm
Szerokość: 170 cm
Długość: 170 cm
Waga: 200 kg